Author: l***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很美,顏色沒有很誇張,很溫柔的金色,連我偏黃膚色素顏戴上居然能顯白看起來很有精神,太厲害的產品!!!非常推薦亞洲人購買!!!
顏色: 金色
Price: HK$98.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 225 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2409131990198919 |
Author: l***1
Date:
Review: 很美,顏色沒有很誇張,很溫柔的金色,連我偏黃膚色素顏戴上居然能顯白看起來很有精神,太厲害的產品!!!非常推薦亞洲人購買!!!
顏色: 金色
Author: Z***Y
Date:
Review: 超真超扯真的可以買(我第一次戴假髮(萬聖節
顏色: 金色
Author: E***a
Date:
Review: Very good product will buy again
顏色: 金色
Author: 8***3
Date:
Review: 顏色好看 但不太會戴 不確定什麼問題
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.